Za Kim dziś tęsknicie?

D

Deleted member 6610

Guest
Nie usłyszę rano Jej drobnych kroczków gdy podchodzi do gramofonu i wiedziałam, że zaraz usłyszę ujmujący wokal Loreeny McKennitt na tle dźwięków płynących z celtyckiej harfy
Nie można trzymać się przeszłości tracąc w ten sposób teraźniejszość. Życie nie może stać się tęsknotą. Nie warto pozwolić tęsknocie wpływać w decydujący sposób na nasze życie.
 
D

Deleted member 6852

Guest
W czasie pandemii brakuje : wyjścia do kina, na basen, spotkań z rodziną mieszkającą daleko,
kiedy świat wróci do normalności?
 
D

Deleted member 6852

Guest
Tęsknię za Tuskiem,
zawsze wiedziałem czyja wina
i dzięki niemu komornik dokonał
egzekucji mojej pensji w kwocie 1426 zł,
jednorazowo poszło
za niepłacenie abonamentu rtv.

Idę po popcorn!
 

ukos

Well-Known Member
505
971
Brudzi ręce, parzy w język, ma zwęgloną skórę.
Pieczony ziemniak jesienią przy ognisku. W szkole średniej jeździliśmy na wieś całą klasą na zbieranie ziemniaków. Rozpalaliśmy ognisko, gdy przygasło rozgarniało się popiół i do żaru wrzucało ziemniaki. Ech! Pyry z ogniska.

1606752619434.png
 

cyklista

Well-Known Member
518
621
Życie toczy się tu i teraz. Nie tęsknię za ludźmi których nie widzę kilka lat. Po tych latach będzie o czym z nimi rozmawiać.
 
OP
OP
Kelsi

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 842
Nie wiem gdzie mam napisać odpowiedz do użytkownika forum za którym tez tęskniłam;) gubię się w tych wszystkich tematach, niech będzie w tym wątku. A jeśli nie, to Administracja mnie wyrzuci gdzieś tam ..
Chciałam odpowiedzieć "Kotkowi" kiedyś miał takiego ładnego kotka, czyli @Non Serviam.

Napisał o kobietach z forum i pisząc o mnie napisał brzydkim słowem( nie lubię brzydkich słów, ale każdy pisze jak chce, i co chce ) napisał, że nie wie kim jestem.

Zrobię wyjątek dla Kotka i odpowiem ..
Jestem krwiożerczą kapitalistką, no myślę, że pasuję do drapieżnego, XIX wiecznego kapitalizmu.
Ale jak było kiedyś z tym systemem? ciekawe jest to co pisze ekonomista austriacki (którego wszyscy Libertarianie znają,no ja nie jestem libertarianką) ciekawe wykłady w książce Ludwiga von Misesa o polityce i ekonomii, no i co on mówi?

krótki fragment :

"Sławne stare opowiadania, powtarzane setki razy, że fabryki zatrudniały kobiety i dzieci, żyjące wcześniej, przed podjęciem pracy w fabrykach, w dostatecznych warunkach, są jednym z największych fałszerstw w historii. Matki, które pracowały w fabrykach nie miały co do garnka włożyć; one nie opuszczały swoich domów i ich kuchni udając się do fabryk, one poszły do fabryk, ponieważ nie miały kuchni, a jeśli je miały, to nie miały w nich czego przyrządzać.
Dzieci nie przychodziły do fabryk z wygodnych ochronek. One głodowały i umierały. I całe to gadanie o nie-do-wypowiedzenia okropnościach wczesnego kapitalizmu można obalić przez tylko jedną statystykę: dokładnie w tych latach, w których brytyjski kapitalizm się rozwijał, ściśle w wieku nazwanym Rewolucją Przemysłową w Anglii, w latach od 1760 r. do 1810 r. ludność w Anglii podwoiła się, co oznacza, że setki lub tysiące dzieciktóre byłyby umarły w poprzednich czasachprzeżyły i rosły

Polityka nie interesuje mnie, jest agresywna,brudna, przeszkadza w wartościach wyznawanych przeze mnie, no ale bywa,że coś tam sobie czytam raz na kilka lat :)
Mężczyźni świetnie sobie radzą w polityce, ale może dobrze w przerwie znaleźć chwilkę na wejście na przykład w niebiańską przestrzeń Hymnu Cherubinów Czajkowskiego?



View: https://www.youtube.com/watch?v=OPlK5HwFxcw
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 248
Napisał o kobietach z forum i pisząc o mnie napisał brzydkim słowem( nie lubię brzydkich słów, ale każdy pisze jak chce, i co chce ) napisał, że nie wie kim jestem.
Że niby ja? Wielu użytkowników tego forum obrażałem, ale żeby akurat ciebie to jakoś sobie nie przypominam :p.
 
Do góry Bottom